top of page

ПРИЙТИ ДО КОЖНОГО: НАРДЕП ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У БОДЯЧЕВІ


Саме відвідини віддалених населених пунктів Волині стали пріоритетними в роботі народного депутата від 23 виборчого округу Ірини Констанкевич. Село Бодячів розташоване у Ківерцівському районі. Свого представника у Верховній Раді тут знають добре.

Село Бодячів Ківерцівськогорайону засноване ще 1500 році, тут проживає більше 500 мешканців. Такі села потребують підтримки, адже прагнуть кращого для своєї держави, сплачують податки, працюють у рідному селі.


Саме відвідини таких найвіддаленіших сіл стали пріоритетом у роботі народного депутата Ірини Констанкевич.

«Ще на початку своєї каденції я пообіцяла, що побуваю у всіх селах свого виборчого округу, адже у маленьких селах живуть люди, які нічим не відрізняються від інших, яким теж необхідна допомога та підтримка», - наголосила Ірина Констанкевич.

Народний депутат привітала жителів села зі святом, а найактивніші отримали подяки та цінні подарунки.

Місцеві кажуть, що День села для них, чудова нагода побачити односельчан, друзів та рідних. Це ще одна можливість продовжувати добру українську традицію – гуртуватися разом.

Сільський голова села Євгенія Мацюк найважливішою перемогою вважає те, що за час своєї каденції їй вдалося газифікувати усі села, що входять до сільської ради.

Такі громади вкотре показують приклад, що лише спільно можна вирішити не одну проблему і робити життя людей кращим.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page