top of page

ПРИЛІСНЕНСЬКА ОТГ ВІДСВЯТКУВАЛА НОВОСІЛЛЯ


Днями Прилісненська ОТГ відсвяткувала новосілля, її працівники перейшли у нове приміщення, яке знаходиться у центрі селища. Ця подія важлива не лише для місцевих жителів, а й для усієї громади, наголошує голова об’єднаної територіальної громади Ігор Терещенко: "Перехід у нове приміщення є свідченням того, що громада рухається у європейському напрямку, сьогодні ми створили всі умови, в яких наші працівники мають працювати. Прилісненська ОТГ вже давно показала приклад, як сьогодні можуть управляти органи місцевого самоврядування на місцях".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРО ЩО НІМЕЦЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ДОМОВЛЯЛАСЯ У КАМІНЬ-КАШИРСЬКОМУ РАЙОНІ?

У новому приміщенні зробили сучасний ремонт та змонтували систему опалення. У світлих і просторих кабінетах створили необхідні умови для належної роботи.
Завітала до Прилісненської ОТГ і народний депутат Ірина Констанкевич разом із представниками німецької делегації у складі  керівника субпроекту з земельних питань Німецько-українського аграрно-політичного діалогу Крістофа Гільгена, заступника голови адміністрації округу Альтмарк Деніса Ґрубера.

Під час зустрічі обговорили стратегію розвитку району, адже територія має вигідне географічне положення для ведення бізнесу – поряд залізниця та державний кордон.

Опісля міжнародна делегація побувала у Маневицькому ліцеї та Колківському ВПУ. Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. З 2004 року на базі Колківського ВПУ діє регіональний навчально-практичний центр з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців агропромислового виробництва.

Представники навчальних закладів презентували училища, ознайомили гостей з досягненнями, розказали, яких фахівців готують, як організовують практичні навчання.

Німецькі партнери залишились задоволені побаченим, що в подальшому стане результатом співпраці між навчальними закладами України та Німеччини.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page