top of page

«ПРОКУРАТУРА НОВА, А МЕТОДИ СТАРІ», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ОБШУКИ НА «НОВІЙ ПОШТІ»


Народний депутат Ірина Констанкевич вважає неприйнятними дії Генеральної прокуратури із ситуацією, яка склалася навколо «Нової пошти».

Про це нардеп заявила в ефірі телеканалу Еспресо.

«Прокуратура у нас нова, а методи старі. Це вже не перші обшуки, які проходять із порушенням норм законодавства. Я переконана, що все це можна було зробити у більш цивілізований спосіб», - зауважила Ірина Констанкевич.

Парламентар переконана, що, якщо на обшуки справді були підстави, то їх ватро було проводити відповідно до усіх процесуальних норм, а не влаштовувати «шоу».

Нагадаємо, що у п’ятницю, 16 березня, на складських приміщеннях та в офісах компанії «Нова пошта» співробітники правоохоронних органів провели обшуки.

При цьому, за першими повідомленнями ГПУ, обшуки відбувалися у чотирьох містах – Києві, Полтаві, Харкові та Дніпрі. Загалом правоохоронці провели близько 15 обшуків. Однак у суботу, 17 березня, стало відомо, що проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях шести міст – Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова та Полтави, у яких здійснюють свою діяльність ТОВ «Нова пошта» та споріднені із нею підприємства, через які здійснюється пересилання грошових коштів по території  України.

Comments


bottom of page