top of page

ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ У КАМЕНІ-КАШИРСЬКОМУ


У Камені-Каширському існує потреба створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Ірина Констанкевич звернулася із депутатським запитом до Міністра соціальної політики Марини Лазебної, аби були передбачені державних коштів для облаштування центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Про необхідність створення такого центру зазначив у своєму зверненні до народної депутатки Ірини Констанкевич директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради» Віктор Мисік.

Для надання постраждалим особам, які звернулися до такого центру короткострокового або цілодобового перебування у «кризовій кімнаті» є потреба створення 4 ліжко-місць.

За даними Камінь-Каширського РВП ГУНП у Волинській області за 2020 рік було зареєстровано 195 повідомлень щодо вчинення домашнього насильства, в тому числі щодо неповнолітніх та малолітніх дітей. Загальна кількість населення на території громади становить 56 тисяч осіб.

Comments


bottom of page