top of page

«ПРОФЕСІЙНОСТІ УРЯДУ МИ НЕ БАЧИМО», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ЗАЯВУ ГОНЧАРУКА


Нинішній уряд – політично-інфантильний і не хоче брати на себе відповідальність за свої дії. Таку думку в ефірі телеканалу «Еспресо» висловила народний депутат, членкиня групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич, коментуючи заяву прем’єр-міністра Олексія Гончарука про відставку.

«Ті заяви про наміри дій, які прозвучали на початку каденції нашого уряду,  не відповідають тому,  що відбувається в нинішніх  реаліях. На жаль, професійності уряду ми не бачимо. Це стосується усіх сфер. Наприклад, де обіцяні ним зарплати вчителям у 4 тисячі євро? Де обіцяні соціальні гарантії? Їх немає. Нинішній уряд не взяв на себе відповідальність за результати своїх дій. Але такий інфантильний уряд,  як прийшов, так і піде, а потерпатиме ціла країна. Адже нинішні розпочаті земельні, економічні реформи при таких підходах можуть мати незворотні наслідки», – зазначила Ірина Констанкевич.

Парламентар додала, що ще на початку роботи Кабміну було зрозуміло: до влади прийшли люди, які не мають достатніх компетенцій.

 «Але суспільство дуже хотіло змін. Був високий запит на нове. Минуло кілька місяців і ми зрозуміли, що не все нове є кращим. Тепер суспільство розуміє, яким важливим є запит на професійність», – зауважила нардеп.  

Ірина Констанкевич вважає, що не лише Росія зацікавлена у тому, аби Україну «трясло» у постійних політичних скандалах. На думку нардепа, на політичні процеси в країні впливають як зовнішні, так і внутрішні фактори.

«Тому завдання України – рости і міцніти, щоб було менше спокус і бажань нас розхитати», – наголосила нардеп.

Довідково. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав заяву про відставку 17 січня, її він скерував Президенту Володимиру Зеленському. Трапилося це після оприлюднення у мережі 15 січня скандальних записів, на яких начебто звучать голоси урядовців на нараді у прем’єра. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави, мовляв, він нічого не розуміє в економіці. Справжність цих записів не підтверджена. Увечері 17 січня з’явилася інформація, що Зеленський заяву Гончарука не прийняв.

Kommentarer


bottom of page