top of page

ПРОФОСВІТА: ЩО ВИРІШИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ІННОВАЦІЙ?На засіданні профільного комітету народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами обговорили питання законопроєктів №4202 та альтернативний 4207-1 «Про професійну (професійно-технічну) освіту» та вирішили сформувати робочу групу для підготовки НОВОГО законопроєкту як компромісного варіанту.


А також затвердили склад робочої групи, зі складу авторів та представників фахового середовища, яка має спільно напрацювати новий проєкт закону.


Ірина Констанкевич наголосила, що відповідно до Закону про освіту ми уже давно мали б працювати за профільним законом (до слова, на кінець 2018 р. він був уже готовий).


«Сподіваюся, що маючи компетентну робочу групу, комітет підготує законопроєкт, який буде відповідати запитам суспільства та реагуватиме на усі виклики освітянської спільноти. Найголовніше - відповідати двом ключовим вимогам: вітчизняний ринок робітничих професій потребує кадри і якісні кадри можливо навчити лише на сучасному обладнанні і в сучасних умовах», - прокоментувала Ірина Мирославівна.

Comments


bottom of page