top of page

ПРОЄКТИ НЕ НА ОДИН РІК


Під час ефіру на «12 каналі» народна депутатка Ірина Констанкевич говорила про ті проєкти, які вже реалізуються і які подальші переспективи.

Реалізація інфраструктурних проєктів у рамках відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. «Ідеться про ремонтно-реставраціні роботи будинку родини Косачів у Луцьку і Білого та Сірого будиночків Косачів у Колодяжне. Це питання розглядалося і на засіданні робочої групи з Міністерством культури та інформаційної політики. Розмір коштів, які потрібно виділити на ремонтні роботи орієнтовно 25 млн гривень. Ці кошти потрібно передбачити у бюджеті на 2021 рік, а відтак в першій половині 2021 року можна буде здійснити роботи. Зобов‘язалася подати цю пропозицію в бюджет 2021 року», - зазначає Ірина Констанкевич.

Включення комплексу історико-архітектурних пам’яток смт Олика Ківерцівського району до національного проєкту «Велике будівництво». Ірина Констанкевич скеровувала депутатське звернення на Міністерство культури та інформаційної політики. Уряд Республіки Польщі вже виділив 9 млн злотих на ремонтні роботи костелу в Олиці. Нардеп зауважує: «Українській владі теж потрібно долучатися до цього процесу робіт. Очікуємо відповіді і від Волинської обласної адміністрації.»

Ремонт автодороги Р-14. Ірина Констанкевич переконана, в важливост запуску процесу та включенні цієї дороги в перспективний план робіт на наступні роки. «Ремонти розпочато, це не може не радувати! Наше завдання довести ремонт автошляху до пункту пропуску «Дольськ», щоб ця дорога, поруч з іншими, які ведуть до кордону була на належному рівні», - каже нардеп.

«Проєктів маємо чимало. Працюємо, аби мати результат в майбутньому!» - наголосила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page