top of page

ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ ПРО ПРЕМІЇ ВРУ ДЛЯ НАЙКРАЩИХ УЧАСНИКІВ ЗНО ПІДТРИМАЛО 312 НАРДЕПІВПРОЄКТ ПОСТАНОВИ №4559 «Про премії Верховної Ради України для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти підтримало 312 нардепів!! Підтримуємо творчих та розумних заради майбутнього!


«Депутатська група «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» послідовно підтримує освіту, талановитих учнів, студентів, науковців», - про це народна депутатка Ірина Констанкевич наголосила під час виступу у ВР.


І один із найкращих способів як підтримати розумних та творчих школярів - матеріальне заохочення.


30 найуспішніших випускників, які за сумою балів із чотирьох предметів набрали 790 балів і більше, в тому числі один предмет склали на 200 балів, зможуть отримати таку премію.


Важливо підтримувати також сільську молодь. Хочу, аби Міністерство освіти та науки, нардепи звернули увагу на тих школярів, а це 40%, які проживають у сільській території. Саме вони потребують матеріальної підтримки, саме вони потребують сучасних знань та якісної освіти.


Ірина Констанкевич зазначила: «Хочу наголосити, що ця Постанова акцентує на ще одному важливому питанні - ЗНО. ЗНО - це одна з найуспішніших реформ. Виступаю категорично за ЗНО як реальний шанс працьовитим і розумним учням стати студентами - це дійсно реальний і чесний доступ до вищої освіти».

Comments


bottom of page