ПРО ДЕПУТАТСЬКЕ І НЕ ТІЛЬКИ. ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД КІВЕРЦІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич продовжила серію публічних звітів перед громадами свого виборчого округу. Зокрема, нардеп звітувалася на сесії Ківерцівської районної ради, де всі присутні були проінформовані про зроблену роботу у другому парламентському році Іриною Мирославівною на окрузі, а говорити є про що. Дещо раніше парламентар відзвітувала перед камінь-каширською та любешівської громадами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЛЯ КАМЕНЯ-КАШИРСЬКОГО ПРИДБАЛИ КОМУНАЛЬНУ СПЕЦТЕХНІКУ ІЗ ДОПОМОГОЮ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ

За даними моніторингу громадських організацій під час VІІІ сесії Верховної ради найбільше законопроектів – 51 – зареєстрували народні депутати від УКРОПУ. Це законопроекти, які «народилися» на 23-му виборчому окрузі і стосуються питань заробітних плат вчителів,працівників дошкілля, позашкілля, харчування дітей чорнобильців, пенсійного законодавства.

«Я їду на округ аби знати потреби та проблеми людей та допомогти у їх вирішенні», - наголосила Ірина Констанкевич За звітний період відбулося 147 таких зустрічей, у яких взяли участь більше 15 тисяч людей.

«Народні депутати зобов’язані звітуватись перед людьми, які їх обирали, тому, як тільки я маю можливість, то відразу їду на свій округ», - зауважила Ірина Констанкевич.

За результатами таких зустрічей нардепом було підготовані 615 запитів та звернень, що стосуються соціального захисту громадян, освіти, медицини, розвитку соціальної інфраструктури, субвенції місцевим бюджетам, ремонту доріг, екології  та захисту довкілля. «Я не роздаю гречку, а допомагаю громадам», - посміхається Ірина Констанкевич.

Слова подяки від нардепа звучали і на адресу місцевої та районної влади, адже тільки разом вдається зробити багато хороших справ на благо ківерцівської громади.

Опісля перейшли до обговорення звіту. Кожен, хто ставив питання Ірині Констанкевич бо ж домоглася вона чимало, в тому числі і для Ківерцівського району.

Цього дня слова подяки звучали і на адресу нардепа від чиновників, депутатів та простих людей, адже кожне звернення не залишається без уваги Ірини Констанкевич.

«Дякую Вам, Ірино Мирославівно за підтримку нашої громади, Ви дуже хороша і порядна людина, побільше б таких депутатів», - звернувся до нардепа голова Ківерцівської РДА Валерій Ткачук.

Батьки ківерцівських школярів були вдячні за реалізацію конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці» та підтримку національно-патріотичного виховання молоді, театр танцю «Зорецвіт» за прекрасну можливість побувати в таборі «Артек-Буковель», а директор школи № 4 м. Ківерці  за новенький комп’ютерний клас.

На завершення теплі слова вдячності та відзнаками були нагородженні працівники галузі сільського господарства напередодні їх професійного свята, зокрема: керуючий ТзОВ «Фелікс Агро» селище міського типу Олика Павло Давидюк, керуючий фермерським господарством «Хоровця ВВ» село Сапогове Вадим Хоровця, керуючий селянським (фермерським) господарством «Золота нива» Анатолій Сокол, голова Ківерцівської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Марії Каліш, директора СГ ТОВ «Серпанок», депутат Борохівської сільської ради села Борохів Олександр Федінчик, голова фермерського господарства «Агріко»  села Личани Валерій Цицюра, керівник сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба» села Журавичі, Григорій Степанов.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook