top of page

Про дистанційне навчання в ефірі «Українського радіо»


В Україні батьки та освітяни морально готуються до того, що навчальний процес може знову відбуватися в режимі онлайн. Готуються, але категорично проти.

Дистанційна форма навчання - це вимушене та тимчасове нововведення на виклили, пов‘язані з карантином, АЛЕ це не те, що має впроваджуватися на постійній основі, переконана народна депутатка Ірина Констанкевич.

Відсоток знань, засвоєних під час онлайн-уроків, дуже низький. Окрім цього,адміністрації, вчителі, батьки зіштовхнулися з низкою проблем, під час реалізації дистанційного навчання(детальніше - в інфорграфіці)

Ірина Констанкевич зазначає: «З Мінстром освіти і науки Сергієм Шкарлетом розмовляла, розуміння всіх ризиків є, варіанти розв‘язання питання опрацьовуються. Зокрема, один з можливих : варіант організації навчання з 1 вересня : позмінне навчання класно-урочне; або через день.

Не можна забувати про перші класи. Першачки потребують спілкування з однолітками та вчителями, мають опановувати правила поведінки в соціумі, мають вчитися писати і рахувати. Це не має організовуватися батьками, які мають і працювати, і вчити дітей! Мають бути нормальні уроки, класи, вчитель!»

Необхідно шукати такий варіант, щоб з 1 вересня діти пішли до школи і навчальний процес організовувася у школах!

Comments


bottom of page