top of page

Про звільнення голови Нацбанку в ефірі телеканалу «НАШ»


Народна депутатка Ірина Констанкевич зазначила: «Вважаю, що відставка пана Смолія - правильна і закономірна, хоча запізніла, оскільки його діяльність призвела до негативних системних явищ в економіці. Разом з тим, потрібно негайно призначити нового керівника, аби цілком змінити менеджмент Нацбанку».

Критика дій НБУ була і буде, бо не критикувати не можна. Фахіфці економісти і фінансисти неодноразово стверджували, що наслідком неправильної політики Нацбанку став занепад економіки України, процвітання фінансової спекуляції.

«Національний банк України має очолити людина-професіонал, яка добре орієнтується в питаннях сучасної економіки, фінансів, і яка рівновіддалена від зовнішніх впливів (як західних, так і східних). Це найперше має бути керівник, який засадничо діятиме в інтересах України.

Фінансова безпека - це важлива складова національної безпеки. Тому треба створити ТСК, яка з’ясує усі аспекти діяльності голови Нацбанку, надасть їй оцінку, наскільки вона відповідала інтересам України»,  –  зазначила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page