top of page

ПРО ЛЕСЮ УКРАЇНКУ ГОВОРИЛИ В КОЛКАХ


Сьогодні народна депутатка Ірина Констанкевич працює на окрузі у товаристві науковців із Волинського національного університету Лесі Українки. Гуманітарні, освітні питання у центрі обговорення зі школярами.

У Колках презентували 14-томник Лесі Українки. Разом із ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем, проректором з навчальної роботи та рекрутації ВНУ імені Лесі Українки Юрієм Громиком, проректором з навчально-виховної роботи та комунікації Наталією Благовірною, директоркою Колківського ВПУ Людмилою Панасюк, помічником народної депутатки Леонідом Новаком,школярами та вчителями говорили про унікальність Лесі Українки, як письменниці новітнього часу.

Між Волинським університетом та Колківським ліцеєм також підписано меморандум про співпрацю. А також подарували громаді 14-томник Лесі Українки.

У Колках знають та цінують українське слово. А сила Лесиного слова завжди надихала. Позитивно, що так багато учнів долучилися до презентації 14-томника. Саме від школярів та вчителів залежить, які вектори розвитку будуть вибудовуватися у державі в майбутньому. А в Колаках цей вектор проєвропейський!!

Comments


bottom of page