top of page

ПРО МАЙБУТНЄ СЬОГОДНІ


Про Відкритий форум партії «За майбутнє» у Луцьку, задекларовані принципи партії та вектори розвитку народа депутатка Ірина Констанкевич говорила з народними депутатами Ігор Гузь та Вячеслав Рубльов в ефірі телеканалу «Аверс».

«Наша команда - команда досвідчених практиків , адже партія об’єднала депутатів-мажоритарників, які знають реалії життя, проблеми на місцях та є компетентими у різних галузях. Ми об’єднуємо людей, які мають знання та досвід і готові це все використати у практичній площині. Ми формуємо основу знизу. Ці принципи було задекларовано і під час форуму партії «За майбутнє», - зазначила Ірина Констанкевич.

На переконання Ірини Констанкевич: «Основний вектор, який маємо формувати у питаннях внутрішнього, зовнішнього міжнародного, геополітичного характеру - це розвиток економічного прагматизму (забезпечення зростання ВВП, підвищення рівня життя українців).»

Волинська область не виконала бюджет, має один із найнижчих показників по заробітних платах, не має потужної промисловості, АЛЕ маємо свої внутрішньообласні ресурси, які можуть дати старт потужного розвитку Волині. Це, зкорема, освітній та професійний розвиток людини, медицина, туризм.

На 23 окрузі Ірини Констанкевич ключовими сферами розвитку є ягідництво, грибництво, агропромисловий комплекс, туризм. Люди готові працювати і розвиватися в своїх галузях.

Аби господарювати, наповнювати бюджет і рухатися вгору, маємо активізуватися на місцях, маємо мати чіткі стратегії розвитку економічного та суспільного життя.

Comments


bottom of page