ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ


В ефірі телеканалу «Прямий» народна депутатка України Ірина Констанкевич обговорила питання майбутніх місцевих виборів та ситуацію на округах.

Ірина Констанкевич наголошує: «Провести місцеві вибори чинній владі буде нелегко.»

Перш за все, люди незадоволені та обурені тим, що адміністративно-територіально розподіл відбувся без погодження і не було знайдено оптимальної моделі, яка б відповідала ідеї реформи та інтересам людей.

Ірина Констанкевич переконана, що найбільш оптимально було б, якби ця реформа була завершена ще попереднім урядом. Тоді було б розуміння, що таке децентралізація, які повноваження матимуть райони, ОТГ, які функції, кошти виділятимуть на місця.

«При ухваленні таких важливих документів потрібно мати повноту картини і ясність розуміння, які будуть повноваження та функціонал усіх рівнів адміністрацій», - зазначає Ірина Констанкевич.

Дистанція між декларованим владою і тим, що робить вона реально – дуже велика. І це нас обурює. Це, зокрема, видно з того, як розподілені кошти соцеконому і які депутати-мажоритарники їх не отримали. Кошти держбюджету діляться вручну між представники монобільшісті. Подвійні стандарти: для одних правила для інших - вседозволеність.