ПРО СТАРТ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ПРО ЩО ДОМОВИЛИСЬ ПІД ЧАС САМІТУ З ЄС В ЕФІРІ «ЕСПРЕСО»


У ефірі телеканалу «Еспресо» народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» проаналізувала головні події останніх днів.

● Опалювальний сезон 2021/22

За словами Ірини Констанкевич, опалювальний сезон у 2021/22 роках цей опалювальний сезон буде одним із найскладніших. Як комунальним, так і державним закладам буде проблемно опалювати приміщення. На прикладі волинських університетів, Ірина Мирославівна розповіла, що практично усі кошти необхідно використати на опалення навчальних корпусів. Мова йде про багатомільйонні видатки.

Народна обраниця додала, що варто збільшувати видобуток власного газу і це має бути пріоритетом для центральної влади. І це питання енергетичної безпеки для нашої держави має вирішуватися в інтересах нашої держави.

● Саміт Україна - ЄС

Цьогорічний саміт Україна-ЄС приніс угоду про відкрите небо, обіцянки інвестицій та підтримку України у протистоянні з Російською Федерацією у енергетиці, питанні Криму та Донбасу.

Ірина Констанкевич наголосила на важливості економічної підтримки зі сторони Європейського Союзу. Адже, Україна потерпає економічно від військових дій на Сході країни. Тому підтримка від ЄС вкрай важлива, найперше у фінансово- економічному, інвестаційному секторах.

«Україна послідовно демонструє проєвропейський вектор у економічній, соціально-культурній, політичні сферах. Підтримка європейських держав, інституцій нам потрібна для забезпечення стабільного розвитку нашої країни, у якої війна на Сході, і яка є безпековим щитом для Європи. Цілі наші спільні: мир, стабільність, добробут і гідне життя громадян великого дому на ймення Європа», - зазначила парламентарка.