top of page

ПРО ФОРМУВАННЯ СІМЕЙНОЇ ПОЛІТИКИ ГОВОРИЛИ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ РАДОЮ ЦЕРКОВ


Відбулася робоча зустріч міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» із Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій.

Під час зустрічі із релігійними діячами народна депутатка Ірина Констанкевич обговорила необхідність формування державної сімейної політики, а також проблематику вакцинації, легалізації азартних ігор і сурогатного материнства.

Сім'я є ключовим соціальним інститутом; і саме сім’я відтворює людину не тільки як біологічну істоту, але і як громадянина.

Важливими факторами, що впливають на розуміння та збереження інституту сім’ї, є розвиток сімейної політики й формування державницької позиції щодо засад існування сім’ї.

Із представниками релігійних громад солідарні, що наростає криза формування інституту сім‘ї. Тому потрібно розробляти і напрацьовувати механізми популяризації сімейної політики.

За даними Опендатабот протягом останніх 30 років кількість шлюбів зменшилася у 3 рази. У 2020 році було офіційно зареєстровано 167,9 тисяч шлюбів, тоді як в 1991 році — 493 тисячі.

Кількість розлучень також щороку зменшується, проте не так швидко, як кількість шлюбів. У 1991 році розлучилося 200 810 пар, а в 2020 - 119 253.

Comments


bottom of page