Нещодавно на базі навчально-методичного центру ПТО ДНЗ «Ковельський центр ПТО» відбувся семінар директорів закладів професійно-технічної освіти на тему: Дуальна форма навчальна як сучасна модель співпраці в системі «Заклади професійно-технічної освіти - підприємство».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНЬ ПРИЇХАЛА НІМЕЦЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ ДІАЛОГУ В АГРАРНІЙ, ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ
На порядку денному обговорення двох важливих питань: дуальна освіта як відповідь на виклики, що стоять перед сучасною системою професійної освіти та обговорення проекту Закону України «Про професійно-технічну освіту».
Взяла участь в обговоренні і народний депутат Ірина Констанкевич, де мала можливість зустрітися з представниками німецької делегації , обмінятися досвідом та обговорити перспективи реалізації німецько-українських проектів.
Зокрема, Ірина Констанкевич розповіла про нещодавній візит до Луцька представників німецької делегації, у складі керівника субпроекту з земельних питань Німецько-українського аграрно-політичного діалогу Крістофа Гільгена, заступника голови адміністрації округу Альтмарк Деніса Ґрубера. Цей проект має на меті підтримувати Україну в питаннях розвитку сталого сільського господарства, ефективної переробної промисловості та підвищення міжнародної конкурентоспроможності відповідно до принципів ринкової та регуляторної політик та з урахуванням потенціалу розвитку, який виникає в рамках Угоди про Асоціацією між ЄС та Україною. У рамках Проекту планується обмін інформацією про німецький, а також міжнародний, європейський досвід з розробки рамкових аграрно-політичних умов.
Своєю чергою представники німецької делегації розповіли про вже реалізований на Волині німецько-український проект: «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».
Зокрема менеджер проекту Оана Стеопан наголосив, що головна мета цього проекту – зменшити структурні причини вимушеної міграції з України через поліпшену і сильніше зорієнтовану на попит професійну освіту. У рамках міжнародної допомоги проект вносить свій вклад до сталого росту економіки, сприяє поліпшенню інвестиційного клімату та підтримує розвиток підприємств.
Головна фаза проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» розпочалася у травні 2016 року та триватиме до кінця квітня 2019 року.
На завершення присутні обмінялися контактами задля напрацювання нових ідей у реалізації спільних німецько-українських проектів.
Читайте новини на нашій сторінці у Facebook
Komentarze