ПРО ЩО ГОВОРИЛИ ЖИТЕЛІ МІКРОРАЙОНУ "КВАРТАЛ" З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ?


Вчора, під час робочого візиту до м. Ківерці народний депутат Ірина Констанкевич зустрілася з жителями мікрорайону «Квартал». 

Найбільшою проблемою жителів є постачання води на верхні поверхи багатоквартирних будинків, адже старим  насосним станціям не вистачає потужності. Присутній на зустрічі ківерцівський міський голова Володимир Жгутов запевнив, що вся необхідна документація готова, тому вже найближчим часом розпочнеться монтаж насосних станцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕДИЧНА РЕФОРМА У СЕЛІ: ЯК ЖИТИ, ЩОБ НЕ ВМЕРТИ?

Жителі сусіднього будинку нарікали на незадовільний стан даху, який потребує перекриття, а відповідно і чималих коштів. Заступник ківерцівського міського голови Ольга Поліщук розповіла, що цей будинок є власністю громади, адже тут створено ОСББ. Коштів, виділених міським бюджетом на підтримку співвласників багатоквартирних будинків не вистачає. Чиновниця запропонувала проводити ремонтні роботи поступово, розраховуючи на суму виділених коштів, тоді справу можна буде рушити з місця.

Серед іншого, обговорили і ряд важливих питань, що турбують громаду містечка, зокрема, призначенням субсидій, неналежне пенсійне забезпечення, медичну реформу.

Ірина Констанкевич розповіла,що спільно з колегами-депутатами від УКРОПу підготували законопроект, який передбачає підвищення пенсії тим людям, що мають великий стаж роботи, однак, Міністерство соцполітики рекомендувало відмовити.

Обурювались жителі і впровадженням нової медичної реформи, бо переконані, що вона покликана не лікувати, а вбивати людей.

Присутня на зустрічі депутат Волинської обласної ради Людмила Тимощук розповіла, що впровадження реформи відбувається від протилежного: турбуючись насамперед про економію коштів, а не про людей.

Також обговорили встановлення новенького спортивного майданчика, що є спільним проектом місцевої влади, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та громади.

«Хочеться, щоб у дітей було гарне дитинство, щоб у ньому було більше свята. Саме тому ми вирішили продовжити програму облаштування спортивних майданчиків в дворах, особливо в тих районах, які віддалені від центру, де проблема місць для дозвілля є дуже гострою», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook