ПРО ЩО ГОВОРИЛИ ЖИТЕЛІ СЕЛА БОРОВНЕ З ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ?


Вчора під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич зустрілася з жителями села Боровне. Варто зауважити, що нардеп виконує свої обіцянки перед людьми: кошти на ремонт сільського ФАПУ закладені в пропозиціях соцеконому на 2019 рік, вже незабаром будинок культури отримає стільці, а місцева футбольна команда цього дня отримала новеньку форму від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У СИТНИЦІ: ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ, ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ ТА ЕКСКУРСІЯ СЕЛОМ

З поміж іншого у боровненців вистачає проблем. Найгостріше стоїть питання вирубки лісових масивів, жителі обурені, адже бояться залишитися ні з чим.


Ірина Констанкевич наголосила, що попри мораторій на вивезення лісу-кругляка, його продовжують вивозити, адже у лісовому господарстві продовжує «процвітати» корупція.

Нардеп переконана, що навести лад у цій сфері можна буде лише після створення ОТГ, адже, тоді громада буде сама господарювати на своїй землі.

«Вам треба обрати професійних людей, які будуть працювати на благо громади», - наголосила парламентар.

Водночас новоствореним ОТГ доведеться працювати в непростих умовах, адже об’єднаних територіальних громад стало більше, а інфраструктурна субвенція залишилась на тому ж рівні.

Обурювалася громада села і так званою медичною реформою, адже держава «палець об палець не вдаряє» аби зберегти сільські ФАПи, які є чи не єдиним порятунком для селян.

А на завершення найприємніше: вся футбольна команда села Боровне, отримала новеньку форму та побажання  успіхів та перемог від народного депутата.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook