top of page

ПРО ЩО ГОВОРИЛИ З ГОЛОВНИМ «ДОРОЖНИКОМ» НАРДЕПИ З ВОЛИНІ


Ірина Констанкевич разом з волинськими колегами-нардепами Ігорем Гузем та Вячеславом Рубльовим обговорили під час зустрічі з головою Державного агенства автомобільних доріг України Олександром Курбаковим проблемне питання ремонту доріг Волині.

Зокрема, під час розмови Ірина Констанкевич наполягала на розв’язанні питання щодо капітального ремонту дороги Р-14 Луцьк–Ківерці–Маневичі-Любешів–Дольськ, яка веде до кордону з Білорусією, а також доріг загального користування державного значення Камінь-Каширського, Ківерцівського, Маневицького та Любешівського районів. Серед них: Т-03-08 Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/ на ділянці Камінь-Каширський – Любешів (дорога є важливою транспортною гілкою для жителів 21 села, а існуюче асфальтобетонне покриття втратило міцність та фізично зносилось на 80-90%); Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – (у 2019 р. жителі Пнівненської громади Камінь-Каширського району неодноразово проводили акції з перекриттям руху на цій дорозі); Т-18-02 /М-07/ – на відрізку автошляху Мала Осниця – Велика Осниця – Красноволя – Колки. (найгірша ділянка знаходиться між селами Мала Осниця та Велика Осниця.


У школу села Осниця з 152 учнів половина доїжджає до закладу освіти саме цією дорогою). Упродовж трьох попередніх років Ірина Констанкевич неодноразово зверталася до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Волинський області, однак реального ремонту доріг не відбувається, а надходять лише відписки. Під час зустрічі з головою Державного агенства автомобільних доріг України Олександром Курбаковим Ірина Констанкевич запропонувала на здійснення капітального ремонту дороги Р-14 передбачити фінансування у розмірі 100 мільйонів гривень упродовж певного періоду. А також включити Р-14 та зазнач

Також нардеп акцентувала увагу на забезпеченні належного контролю за використанням коштів та якістю технологічного виконання ремонтних робіт доріг. Відповідне звернення щодо ремонту доріг Ірина Констанкевич також адресувала Міністру інфраструктури України Владиславу Криклію та Олександру Курбакову.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page