top of page

ПРО ЩО ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЕФІРУ НА «АВЕРСІ»?Народна депутатка Ірина Констанкевич під час ефіру на телеканалі «Аверс» говорила:


- про найактуальніше в ЗМІ: закриття 3-х каналів Медведчука, про законопроєкт «Про медіа». Це пов'язані процеси, питання інформаційної безпеки, дезінформації, маніпуляцій, ворожої пропаганди повинні бути врегульовані медійним законодавством. Тому Закон про медію має бути. І його обговорення уже на фінальній стадії. Держава має захищати ті медіа, які формують державницькі пріоритети.


- про підсумки парламентського тижня: протягом сесійних днів працювали над питаннями тарифної політики, гуманітарної та культурної сфери тощо.


З важливого:


- у парламенті ухвалено проєкт Постанови №4479 «Про вшанування пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни»;


- з колегами Ірина Констанкевич зареєструвала законопроєкт №5002 «Про бібліотеки та бібліотечну справу».


Ірина Констанкевич зазначає: «В умовах завершення реформи децентралізації питання надання культурних послуг і, зокрема, в бібліотеках надто важливе. Потрібно пропагувати читання книг. Це реальна вакцина проти неуцтва і суспільної байдужості. Але ще й треба кошти на книги, бібліотеки. І про це теж дискусія, адже все перекладається на місцеві бюджети».

header.all-comments


bottom of page