Про що говорили під час засідання ТСК з питань правового статусу ветеранів?

Під час засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни з колегами обговорили звернення від ветеранів щодо некоректної та нетолерантної поведінки чиновників щодо ветеранів війни. До обговорення долучився і міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.

Запропонували різноманітні форми роботи, зокрема проведення навчальних тренінгів з працівниками установ. Це допоможе зменшити випадки некоректної поведінки щодо ветеранів війни. Окрім цього, як форму роботи запропонували дисциплінарні покарання.

Народна депутатка Ірина Констанкевич зазначила: «Солідарна з колегами щодо створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань соціального захисту та прав ветеранів.

Вважаємо за доцільне провести круглий стіл, де обговоримо перспективи розвитку законодавства з соціальних гарантій ветеранам війни, зокрема надання пільг, їх фінансування; і як можна покращити законодавство в цілому.

Також порушили питання надання соціальних пільг ветеранам в умовах децентралізації через ЦНАПИ. Такі зміни в сфері соціальних послуг плануємо обговорити під час круглого столу.»