top of page

ПРО ЩО ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ТЕЛЕЕФІРУ НА «АВЕРСІ»?


Народна депутатка Ірина Констанкевич під час ефіру на телеканалі «Аверс» давала відповіді на наступні питання:

Чи можливе введення загальнодержавного національного карантину?

Ірина Констанкевич прокоментувала: «Як відомо Міністерство охорони здоров'я може розглянути введення загальнонаціонального локдауну в країні, якщо більше ніж 13 областей потраплять в "червону" зону карантину. Щодо рівня захворюваності на Волині, то маємо інформацію як по усій області, так і з районних лікарень 23 округу: Маневиччини, Ківерцівщини, Камінь-Каширщини та Любешівщини. Наповненість ліжок до 30%. Можемо стверджувати, що ситуація на Волині не є критичною для впровадження тотального карантину».

Що зі змінами до Земельного кодексу?

«Протягом останнього пленарного тижня у залі парламенту розглядалися поправки до законопроєкту №2194 щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. Через велику кількість поданих правок до другого читання, аж 3128 правок, прийняття законопроєкту затягується. За цим законопроєктом ми передаємо землі державної власності поза межами населених пунктів (крім земель, що потрібні державі для виконання їхніх функцій – полігони, стрільбища) у власність громад. Представники місцевого самоврядування та громади 23 округу підтримують даний законопроєкт. Це, зокрема, звучало від маневичан під час останнього робочого візиту на округ. Люди хочуть отримати ресурс, господарювати на землі. Додатково будемо консультуватися із асоціаціями, товариствами, радами», - зазначила Ірина Констанкевич.

Що із забезпеченням ветеранів медичними послугами?

«Під час останнього засідання ТСК ВРУ з питань правового статусу ветеранів війни з колегами народними депутатами, представниками госпіталів ветеранів війни обговорювали питання невиконання Постанови ВРУ «Про недопущення зупинення функціонування госпіталів ветеранів війни під час запровадження другого етапу медичної реформи» від 16 червня 2020 року», - розповіла Ірина Констанкевич і додала: «Прикро, що на центральному рівні відсутнє розуміння і бачення проблеми із ветеранськими госпіталями. Було запропоновано 2 шляхи вирішення даного питання: розроблення окремого пакету медичних послуг для ветеранів війни (аби ветерани мали змогу лікуватися не лише в госпіталях, а й зверталися до інших медичних установ) або ж створити комлексну програму, за якою передбачається збереження фінансування ветеранських госпіталів за рахунок коштів із державного бюджету».

Comments


bottom of page