top of page

ПРО ЩО ДОМОВЛЯЛИСЬ АТОВЦІ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ У МАНЕВИЧАХ?


Сьогодні під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич завітала до районного центру зайнятості. Його директор Юрій Корольчук  зазначає, що проблем із працевлаштуванням немає, аби тільки було бажання працювати. За словами керівника сьогодні на обліку перебувають лише 270 осіб.

Цього дня тут відбулася зустріч нардепа з учасниками бойових дій. Хлопці нарікають, що держава про них забула і доводиться оббивати десятки чиновницьких порогів, щоб отримати якусь довідку чи направлення на лікування. Тож вони зачасту й не знають, якими правами  можуть скористатися.


Нардеп запевнила, що вже в березні буде організований круглий стіл із представниками відповідних служб аби учасники бойових дій знали про свої права і могли ними скористатися.

Гостро стояло і питання виділення земельних ділянок, адже землі для атовців, як завжди не вистачає. Помічник народного депутата Олександр Самчук розповів, що на сьогодні в Маневичах у межах населеного пункту землі немає тому треба розширювати його межі. Селищна рада зі свого боку зробила все, однак питання «зависло» на рівні Кабміну.

«Це непоодинокі випадки, а вже система. Скажімо по Прилісненській ОТГ земля для атовців вже була виділена, однак Держгеокадастр призупинив це рішення», - розповідає Ірина Констанкевич.

Учасник бойових дій Богдан Козік нарікає, що вже давно написав заяву на отримання земельної ділянки, однак навіть не знає, яка доля цієї заяви та чи прийнята вона до розгляду. Нардеп пообіцяла допомогти і з’ясувати на якій стадії розгляд заяв учасників АТО.

Також учасники бойових дій нарікали, що втратила актуальність програма підтримки учасників АТО, коли підписуєш контракт, то родина отримує одноразову матеріальну допомогу. Ірина Констанкевич запевнила, що підготує відповідне звернення аби з’ясувати це питання.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page