top of page

ПІДТРИМУЄМО МАЙБУТНЄ ЧЕРЕЗ ДИТЯЧІ БІБЛІОТЕКИ


Народна депутатка Ірина Констанкевич взяла участь в фаховому обговоренні збереження статусу дитячих бібліотек та Закону «Про бібліотеку і бібліотечну справу» з директорами обласних бібліотек для дітей та Централізованої бібліотечної системи(ЦБС) для дітей.

Ірина Констнкевич коментує: «Вчора в ZOOM обговорювали Суспільний мовник, сьогодні дитячі бібліотеки. Окреслену пріоритетність видно відразу. З дитячим бібліотеками процес більш ефективний..»

Ірина Констанкевич висловлює усім подяку за обговорення проблеми дитячих бібліотек і читання. Питання дитячих спеціалізованих бібліотек - збережено. Дякує своїм волинським колегам, що долучилися! Пані Наталії Граніч, директорці Волинської обласної бібліотеки для дітей окреме спасибі за відстоювання інтеренсів наймолодших читачів.

«Питання дитячих бібліотек знаходиться в полі зору роботи Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики і ми готові долучитися до обговорення найбільш важливих норм законопроєкту», - зазначає Ірина Констанкевич.

Збереження мережі дитячих бібліотек - це не тільки питання культурного чи соціального прогресу, це є ще й запорукою інформаційної безпеки і розвитку держави та виховування нового покоління громадян.

Законодавче закріплення усіх функцій бібліотек для дітей унеможливить в подальшому їх ліквідацію, об‘єднання чи переведення в статус інших бібліотек. Думаємо і виписуємо закон не так, щоб це було зручно показати нашим колегам-партнерам з Європи, а так щоб можна було за цим законом жити і працювати тут в Україні, виховувати майбутнє покоління громадян.

Усі можливості для утвердження книжки, процесу читання і творення гуманітарного простору Є! Необхідно об‘єднатися і відстояти позиції!

«За майбутнє та виховання через книгу, через читання, через дитячі бібліотеки!», - наголошує Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page