top of page

ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ЛІКАРІВ У БІРКАХ ДО ОКУЛІСТА ЗВЕРНУЛОСЯ 140 ЛЮДЕЙ


Утретє в Любешівському районі минулого тижня відбувся виїзний прийом лікарів у рамках програми «Здоров’я – кожному мешканцю села». Вона започаткована з ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич.

«Так виходить: що далі людина від районної лікарні, амбулаторії, то менше шансів у неї на ранню діагностику, ефективне лікування. Отож, спало на думку: якщо не можуть ці сотні чи тисячі хворих дістатися до кваліфікованої медичної допомоги, потрібно їхати до них. Саме так народилася ідея програми «Здоров’я – кожному мешканцю села». Нашу ініціативу підтримали лікарі в районах, за що хочу їм щиро подякувати», – зазначає Ірина Констанкевич.

А про величезну потребу в медконсультаціях свідчить те, що виїзний прийом лікарів подекуди триває з самого ранку і до пізнього вечора.

«Цього разу ми організували виїзний прийом лікарів Любешівської центральної районної лікарні у селі Бірки на базі місцевої амбулаторії. До лікарів на огляд також приїхали люди із сусідніх сіл – Витуле та Погулянки. Найбільше звернень до окуліста – 140. Лікар-хірург прийняв 50 чоловік, ЛОР – 53, невропатолог – 45, акушер-гінеколог – 25», – розповідає помічник народного депутата Ірини Констанкевич Сергій Неймарк.

У Бірківській амбулаторії працює сімейний лікар, облаштоваманіпуляційна та фізкабінет, двічі на тиждень приймає стоматолог. Медзаклад забезпечений відповідним обладнанням, частину якого, до слова, придбали за державні кошти з фонду соцеконому за поданням Ірини Констанкевич.

Уже багато років ведуться розмови щодо будівництва нового приміщення для амбулаторії, адже нині вона розташована на другому поверсі дитячого садка. За словами Сергія Неймарка, який також є депутатом ради Любешівської ОТГ, є надія, що в 2019 році будівництво таки розпочнуть.

Із Бірок до Любешева – 25 кілометрів. Дорога – вщент розбита. Однак надії, що її поремонтують найближчим часом поки немає. Адже на всі звернення щодо необхідності її ремонту і з облдержадміністрації, і зі Служби автомобільних доріг приходить лише одна відповідь: у бюджеті немає коштів.

Наступний виїзний прийом лікарів заплановано в середині грудня.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page