П'ЯТИЙ ДЕНЬ НА БУКОВЕЛІ: "АРТЕКІВЦІ" ВЛАШТУВАЛИ ЛІГУ СМІХУ


Пролунав останній дзвоник, позаду безліч уроків, домашніх завдань, олімпіад, екзаменів. «Артек-Буковель» відкриває свої широкі обійми для хлопчиків і дівчаток, які люблять не просто відпочивати, а драйвово й цікаво проводити літні канікули. «Буковель» манить дивовижними пейзажами карпатських гір, цілющим повітрям, прохолодою в літню спеку від рік, озер та водоспадів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРЕТІЙ ДЕНЬ НА "БУКОВЕЛІ": ЯК "АРТЕКІВЦІ" ОПАНОВУВАЛИ НОВІ ПРОФЕСІЇ

Вже 30 травня 250 дітей з Волинської області сповістили про свій приїзд вже традиційними кричалками. Тут вони відпочиватимуть за безкоштовними путівками. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» дарує відпочинок у таборі «Артек-Буковель» переможцям предметних олімпіад, творчих конкурсів і спортивних змагань

Уже з перших хвилин у таборі дітей зустріли добрі, завзяті, талановиті артеківські вожаті і повели їх у подорож мальовничою й казковою країною дитинства – «Артек-Буковель». У програмі зміни ігрові програми, квести, конкурси, участь у презентаціях загонів, танцювальний марафон, спортивно-пізнавальна гра, дискусійні гойдалки, літературні лабіринти, спілкування з однолітками, дискотеки, креатив-паті – все це, без сумніву, зробить відпочинок незабутнім і корисним, насиченим приємними зустрічами та враженнями.

П’ятий день перебування  волинських школярі на Буковелі ознаменувався новими подіями та емоціями. Сьогодні тут зустрічали учасників дитячої Ліги сміху. У змаганні з гумору брали участь 17команд, а перемогу здобула команда «Карпатські діаманти», однак без гарного настрою не залишився ніхто.

До слова табір «Артек-Буковель» у 2017 році був визнаний переможцем у номінації «Табір року»  (за версією ІІІ Міжнародного фестивалю дитячих таборів і туризму «Kids Camp Fest»).

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook