top of page

РЕМОНТ ОПОРНОЇ ШКОЛИ В ДЕРНО. ЩО ДАЛІ РОБИМО?Під час робочої наради з дирекцією Дернівської школи, головою Олицької громади Олександром Прендецьким обговорили подальшу роботу з освоєнням коштів соцеконому, варіанти додаткових шляхів фінансування ремонтних робіт.

Відповідно до розпорядження щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Олицька ТГ отримає 800 тис грн на ремонт школи у с. Дерно.

Дернівська школа є опорним закладом із 2018 року. Законодавством передбачається низка преференцій для закладів освіти такого виду: облаштування та технічне забезпечення шкіл за рахунок коштів державних субвенцій (соцеконом, освітня, «Спроможна школа»), за рахунок коштів місцевих бюджетів. На жаль, ці кошти на ремонт школи в Дерно не надходили.

Цьогоріч нарешті було підготовлено проєкто-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту школи та за сприяння народної депутатки Ірини Констанкевич вдалося виділити з соцеконому 800 тис грн.

Як зазначила народна обраниця під час зустрічі: «Це лише частина коштів, яка потрібна для цієї школи. Маємо шукати й інші додаткові шляхи фінансування ремонтних робіт. Це стосується і місцевої громади, які зобов’язані у першу чергу забезпечувати конституційні гарантії для дітей - доступна і якісна освіта».

Comentários


bottom of page