top of page

РИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ НУЙНО


В рамках робочого візиту народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Нуйно Камінь-Каширського району. Тут нардепа зустрічає селищний голова Віталій Ярошук.

Питанням номер один, що тривожить селян – це ідея створення Єдиної помісної церкви ініційована Президентом та підтримана Верховною радою України.


«Швидше за все це питання носить політичний підтекст, хоча, нам би всім хотілося, щоб була єдина помісна українська церква. Хочеться вірити, що питання церкви не розколе країну і не поділить її», - висловила переконання Ірина Констанкевич.

Нарікали жителі і на низьку ефективність роботи Верховної Ради України, бо якщо говорити про відсоток законодавчих ініціатив, які стали законами, то він не перевищує 15 відсотків. Парламентар розповіла, що навіть хороші законопроекти, які покликані покращити життя людей, однак не вигідні «правлячій верхівці» навіть не вносяться до порядку денного засідання парламенту. На думку Ірини Констанкевич із депутатів потрібно зняти депутатську недоторканість та передбачити процедуру імпічменту президента, адже всі мають бути рівні перед законом.


«Я так само як і ви голосувала за цього президента, бо всі ми вірили, що незабаром закінчиться війна, що подолають корупцію і всі будуть жити краще, а все сталося з точністю до навпаки», зауважила Ірина Констанкевич.

Після офіційної зустрічі Ірина Констанкевич провела особистий прийом громадян, бо переймається проблемами людей, як своїми власними, а наболілих питань у селян більш ніж достатньо.Comments


bottom of page