top of page

РИНА КОНСТАНКЕВИЧ У СИТНИЦІ: ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ, ЗУСТРІЧ З ГРОМАДОЮ ТА ЕКСКУРСІЯ СЕЛОМ


В рамках робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич завітала і у село Ситниця. З нагоди Дня пам’яті та примирення разом із громадою поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам, що загинули в лихоліття Другої світової війни. В місцевому будинку культури теж «яблуку ніде впасти».


«Я бачу і знаю, як живуть люди в селі, і буду робити все можливе, аби вам допомогти», - переконує Ірина Констанкевич.


Серед найважливіших питань, які турбують селян – відсутність гарячого харчування в школі, адже їх село не входить до чорнобильської зони, відсутність роботи, належного пенсійного забезпечення, закриття місцевої школи.

«Я прихильниця того, щоб школи в селах не закривалася і неодноразово говорила про це Міністру освіти Лілії Гриневич. Щоб школу закрили, має бути рішення батьків, бо в Законі «Про освіту» написано, що початкова школа має бути за місцем проживання дітей», - повідомила Ірина Констанкевич.  Традиційно людей цікавило і питання низької ціни на молоко, що є чи не основним видом заробітку у селян.


Нардеп повідомила, що волинські молочні монополісти свідомо занижують ціну на продукт. З цього приводу Ірина Констанкевич звернулася в Антимонопольний комітет та Генеральну прокуратуру, факти завищення цін були підтверджені, а недобросовісні монополісти оштрафовані.

Домовились про те, що разом і громадою організують брифінг у Верховній Раді, де «молочне питання» буде винесено на найвищий рівень. Також разом із громадою Ірина Констанкевич пройшлася вулицями села, оглянула місцеву школу та побувала у храмі.Comentários


bottom of page