top of page

«РОБОТА НАРДЕПА – ПОЧУТИ ЛЮДЕЙ ТА ДОНЕСТИ ЇХНЮ ДУМКУ ДО ВЛАДИ У КИЄВІ», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


В день роботи на окрузі, народний депутат Ірина Констанкевич відвідала  Маневицький район, де побувала у трьох селах.

ГОДОМИЧІ: ЧИ БУДУТЬ ЗМІНИ ПІСЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ В ОТГ

В селі Годомичі народний депутат Ірина Констанкевич побувала вперше. На зустрічі з нардепом люди найбільше цікавилися питанням децентралізації, бо ж, мовляв, в їхньому селі перспектив для життя немає.

«Реформа децентралізації – це дуже хороша реформа, коли влада лишається на місцях, коли люди, а не київські чиновники,  вирішують, що їм потрібно. Саме тому потрібно обирати ту людину, яка будучи на посаді сільського голови, змогла щось зробити», – каже Ірина Мирославівна.


Як відомо, 29 жовтня село Годомичі стане частиною Колківської об’єднаної територіальної громади. Одним із кандидатів на голову цієї громади є нині діючий Старосільський сільський голова Віктор Регешук. Саме він, за словами народного депутата Ірини Констанкевич, може стати достойним очільником Колківської ОТГ. Нардеп розповідає: згідно із статистикою, за минулий рік в Україні було збудовано лише 8 садочків.

«Тому те, що в селі Старосіллі Віктор Регешук зміг самостійно звести приміщення дитсадка, облаштувати його і розпочати навчальний процес – як мінімум викликає повагу», – переконана нардеп.

Віктор Регешук додає: раніше бюджет Старосільської сільської ради був всього лиш 270 тисяч гривень. Зараз – це майже два мільйони.  Після об’єднання із Колками, впевнений: находження збільшаться і гроші можна буде використовувати для вирішення першочергових проблем у населених пунктах ОТГ.

Крім обговорення питань, Ірина Констанкевич нагородила подяками та грамотами вчителів місцевої школи і подарувала інгалятор для місцевого ФАПу.

«Цей інгалятор придбала за особисті кошти, тому що хочу, аби жителі мого округу  менше хворіли. Але якщо вже таке трапиться, то вони зможуть прийти у ФАП і пройти курс інгаляцій», – каже Ірина Мирославівна.

Нагороди отримали і жителі села Рудники. Там, з нагоди дня села, символічні подарунки отримали найстарша жителька населеного пункту, мама наймолодшого рудниківчанина, ветеран праці і родина, в якій найбільше дітей. Крім того, народний депутат подарувала місцевій недільній школі телевізор.

У ГОРАЙМІВЦІ РАЗОМ ІЗ НАРДЕПОМ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

В селі Гораймівка Ірину Констанкевич знають добре – народний депутат тут уже втретє. В минулому році разом із селянами вона вирішувала проблему електропостачання у домівках мешканців цього населеного пункту та брала участь

у засвіченні новорічної ялинки.

«Гораймівка – це моє улюблене село. Воно особливе тим, що тут живуть небайдужі люди. Завдяки їм, я зрозуміла, що ми сильні, що ми можемо спільно вирішити будь-які проблеми і впевнено крокуємо в житті», – тепло відгукується про селян народний депутат.

Під час святкування дня села, народний депутат нагородила подяками та грамотами вчителів місцевої школи та подарувала інгалятор для місцевого ФАПу

«Те, що народний депутат виконує свою обіцянку і відвідує своїх виборців не тільки перед виборами, але й впродовж своєї депутатської каденції –  це дуже хороший приклад, який заслуговує поваги. Але було б добре, якби ті проблеми, які піднімають директори, лікарі, прості мешканці сіл вирішувались на рівні районної влади, а депутати лише приймали закони. Але так сталося, що народні депутати змушені займатися цілим рядом проблем, які навіть не входять до їхньої компетенції. І це дуже добре, що Ірина Констанкевич не забуває своїх виборців», – каже директор школи І-ІІІ ступенів села Гораймівка Микола Давидюк.

«Щоразу, як тільки випадає нагода, я приїжджаю на свій округ і намагаюся за один день об’їхати якомога більше населених пунктів. Між реальним життям в селах і тим, яким його бачать уряд і президент, величезна різниця, – каже народний депутат. – Саме тому постійно треба спілкуватися з людьми, аби донести до влади реалії, в яких щодня виживають прості люди». 
bottom of page