top of page

РЯТУВАТИ УКРАЇНУ ЕКОНОМІЧНОДавайте рятувати Україну економічно! «ЗА МАЙБУТНЄ» закликає парламент підтримати законопроєкт про зниження ставок ПДВ.


Уперше за 30 років економічної війни проти України українці можуть отримати можливість, коли на полицях магазинів буде представлена в більшості вітчизняна продукція. Із відповідною ініціативою виступила депутатська група «Партія «За майбутнє», у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який передбачає зниження ставок ПДВ: 0% на продукти харчування та 7% на комунальні послуги. Про це під час брифінгу в стінах парламенту повідомили представники депутатської групи.


«Те, що ми сьогодні бачимо, те, що купуємо, на 60–70% закордонного виробництва. Те, що ми сьогодні вживаємо, купуємо в аптеках, — іноземного виробництва. Чому? Тому що все це потрапляє контрабандою на територію України, воно дешевше апріорі через відсутність податків, наші підприємства не можуть утримувати конкурентоспроможність і змушені закриватися. Сьогоднішня енергетична криза, зростання цін на все — на газ, електроенергію, продукти харчування — змушує підприємства і підприємців закриватися», — наголосив лідер політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця. Політик нагадав, що Євросоюз ухвалив рішення з 1 липня ввести нульовий ПДВ на всі свої продукти харчування, щоб здешевити їх вартість у магазинах, дати можливість громадянам ЄС платити менше, бізнесу платити на 20% менше державі, виживати і бути конкурентоспроможними.


«Сьогодні в нас, на превеликий жаль, не тільки війна на сході, не тільки війна з COVID-19, а й економічна проблема, яку вже зараз треба вирішувати. У всіх країнах терміново впроваджують так звану реабілітацію для бізнесу, для того, щоб дати можливість розвивати вітчизняні продукти, створювати в себе робочі місця і в результаті отримувати податки з цих робочих місць, із тих продуктів, які будуть виготовлені в них. У нас намагаються збільшити податкове навантаження на малий бізнес, на виробництво, щоб більше отримати грошей у бюджет», — у свою чергу заявив нардеп Лабазюк. Для наповнення державного бюджету, переконаний парламентарій, потрібно навести лад на митниці, де, як наголошують експерти, можна за рік отримувати додатково 300 мільярдів гривень.


Представники депутатської групи «Партія «За майбутнє» закликали колег по парламенту не зволікати й підтримати законопроєкт про зниження ставок ПДВ, солідарно підтримати український бізнес та українського споживача. «Поки думаємо про агресію, підприємства можуть закритися, а наші громадяни виїдуть на заробітки за кордон. Давайте рятувати країну економічно, а якщо нападуть — будемо захищати фізично!» — акцентував Ігор Палиця.


Commentaires


bottom of page