top of page

САНАТОРІЇ ПОВИННІ ВІДНОВИТИ СВОЮ РОБОТУ РАНІШЕ


Заклади реабілітаційного та санаторно-курортного спрямування повинні відновити свою роботу в ІІ, а не в ІІІ етапі виходу держави з карантину. З цього приводу до народного депутата Ірини Констанкевич звернулися дирекції Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» та санаторію матері і дитини «Пролісок».

Через карантин працівники санаторіїв вже півтора місяці не отримують заробітної плати. Також відповідно призупинено надання гарантій відповідним категоріям громадян у вигляді реабілітаційного та санаторно-курортного лікування, в т.ч. за рахунок фонду соціального страхування, постраждалим від аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій та членам їхні сімей, дітям пільгових категорій тощо.

Для розв'язання ситуації, Ірина Констанкевич скерувала депутатське звернення до очільника уряду Дениса Шмигаля. У документі народний депутат наголошує, що Кабмін повинен розглянути і питання подальшого забезпечення реабілітацією та санаторно-курортним лікуванням медичних працівників та працівників суміжних галузей, задіяних при роботі з хворими COVID-19 за рахунок коштів з Держбюджету.

Comments


bottom of page