top of page

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ТА ПОДАРУНОК ВІД ДІДА МОРОЗА ДЛЯ НАРДЕПА


Ми, дорослі, давно не віримо в те, що раз на рік, з'являється людина, яка створює казку. І не важливо, хто це - Дід Мороз, Санта Клаус чи Ісусик. Вони - невід'ємна частина зимових свят, які приносять у нашу домівку затишок та тепло. Тому що діти вірять у них і дорослим теж не завадить хоча б раз у році відчути себе дітьми.

Напередодні новорічних свят в Камінь-Каширській районній школі мистецтв відбувся святковий концерт  для дітей учасників АТО, який супроводжувався танцями, співами, різдвяними колядками.

Привітала дітей та їх батьків і народний депутат Ірина Констанкевич.


«Від щирого серця вітаємо усіх вас із новорічними святами! Щоб ви завжди були щасливі і усміхнені. Допомагайте один одному, вірте один одному, і все у буде гаразд! Гарних вам оцінок, гарних вам товаришів», - наголосила Ірина Констанкевич.

Опісля дітлахів привітали Дід Мороз та Снігуронька, не залишилась і без подарунка народний депутат Ірина Констанкевич, яка повсякчас підтримує Камінь-Каширську районну школу мистецтв.

Нардеп, в свою чергу передала солодкі подарунки для дітлахів від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а на завершення – спільне фото на згадку.

…Тож, не дивлячись на це все, ми все ж таки залишаємося дітьми. І нам так хочеться, щоб збувалися мрії, відбувалися чудеса, засяяла в очах іскорка щастя, адже саме Новорічна казкова ніч робить наше життя різнобарвним, сяючим і кольоровим, залишаючи в душі тремтливе передчуття дива…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page