top of page

СВІТЛОФОРУ В КОЛКАХ БУТИ


За сприяння народного депутата Ірини Констанкевич у смт. Колки нарешті з’явиться довгоочікуваний світлофор. Про це стало відомо під час нещодавньої  зустрічі нардепа із колківською громадою. Зокрема представники ініціативної групи Наталія Рейкіна, Олександра Положевець, Людмила Войтович дякували нардепу за допомогу, адже лише після звернення до Ірини Констанкевич справа рушила з місця і на встановлення світлофору з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень, ще 300 тисяч виділила об’єднана територіальна громада.

Нагадаємо, що до народного депутата Ірини Констанкевич звернулося більш як півтисячі жителів селища Колки Маневицького району, які занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод на перехресті вулиць Грушевського та Шкільної, а тому просили встановити там світлофор.

Ірина Констанкевич звернулася до Служби автомобільних доріг у Волинській області, однак, у службі автомобільних доріг відмовили у сприянні вирішення цього питання. Своє рішення аргументували тим, що за 7 років у селищі на цій ділянці дороги відбулось лише три аварії. Також посадовець зазначив, що вулиці Шкільна та Волі перебувають у комунальній власності, а тому встановлення пристроїв примусового зниження швидкості належить до компетенції селищної ради. Як підсумок, начальник обласної служби автомобільних доріг наголосив, що у 2017 році для уникнення аварій на перехресті вулиць Грушевського та Шкільна було встановлено два дорожніх знаки. 

На прохання нардепа відгукнулися депутати Волинської обласної ради та виділили частину необхідних  коштів. Не залишився осторонь проблеми і голова Колківської ОТГ Олександр Палінкевич та місцеві депутати, які виділили іншу частину необхідних коштів.

«Ми дуже вдячні Вам за допомогу, адже, це здоров’я та життя наших дітей», - наголосила представник ініціативної групи Наталія Рейкіна.

В свою чергу нардеп запевнила, що і надалі підтримуване громаду в усіх її добрих починаннях.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page