top of page

СЕЛО КРАСНОВОЛЯ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ


Сьогодні у рамках робочого візиту народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Красноволя, що у Маневицькому районі, аби зустрітися із людьми, дізнатися та сприяти вирішенню їх проблем.

У кожного болить своє – комусь потрібні кошти на лікування, хтось скаржиться на маленьку пенсію, а треті переймаються відсутність роботи, але найголовніше для всіх цих людей, щоб їх вислухали та почули.

Загалом, Ірина Констанкевич за період своєї каденції вже побувала у найвіддаленіших селах волинського Полісся і пообіцяла, що обов’язково заїде у кожне, навіть найвіддаленіше село свого виборчого округу.

«У Верховній Раді я намагаюся довести до депутатів та чиновників те, що у селі люди живуть не так, як їм розказують, не всі вірять, однак зупинятися ми не будемо, бо делегували ви мене туди, аби я відстоювала ваші інтереси», - зауважила Ірина Констанкевич.

Серед найбільш актуальних питань, що порушувались в ході зустрічі – це виділення землі атовцям, бо попри все управління Держгеокадастру продовжує ігнорувати гарантовані їм державою права. Також селяни переймалися відсутність директора в місцевій школі, гостро стояло й питання довіри до влади.

Comments


bottom of page