top of page

СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ: ПРОБЛЕМА СТАБІЛЬНА, ЧИ БУДЕ ВИРІШЕНА?


Негаразди з постачанням селянам скрапленого газу виникли давно. Вже мало хто й пам’ятає, коли почалися перебої і виникли черги. Люди, які користуються газом із балонів (в основному літні й малозабезпечені) втомилися від проблеми, що перетворилася на стійку традицію, і прагнуть її розв’язання. 

Майже 90 тисяч волинян, які мешкають у селах, вже два місяці без скрапленого газу через те, що не відбувся аукціон. Зріджений газ люди використовують для комунально-побутових потреб, зокрема, приготування їжі.

Гостро стоїть ця проблема чи не у всіх районах Волинської області, зокрема і у Любешівському районі.

 Голова районної ради Петро Нагорний зазначив, що районною радою надіслані звернення до відповідних служб та профільних міністерств, народного депутата Ірини Констанкевич про забезпечення скрапленим газом громадян. Як виявилось згодом, дана проблема виникла через не проведення тендерів у зв’язку із припиненням роботи відповідних комісій у цих міністерствах через звільнення окремих працівників.

Для забезпечення постачання скрапленого газу селянам, народний депутат Ірина Констанкевич  звернулася до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Відповідно до звернення заявника, ситуація, яка склалася в районі, набуває надзвичайної гостроти та може призвести до соціальної напруги. Останні три роки систематично відбувається нерегулярне забезпечення населення скрапленим балонним газом. Прошу Вас, вивчити дане питання та вжити заходів, щодо проведення спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для потреб населення Волинської області та налагодження безперебійної роботи установи з надання послуг забезпечення скрапленим газом», - йдеться у депутатському зверненні.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page