«Сподіваюся, що команда Президента під час зустрічі у «нормандському форматі» продемонструє відповід


Три чверті українців підтримують ініціативу Президента України Володимира  Зеленського про переговори з Путіним для припинення війни на Донбасі. Такі дані соціологічного опитування «Демократичних ініціатив» та КМІС.

«Оптимістичні очікування людей, які продемонстрували результати останнього соцопитування свідчать про  те, що суспільство прагне припинення війни якомога швидше. Якщо порівняти дані з попередніми результатами опитувань, то зараз цей відсоток українців зріс», – зазначила Ірина Констанкевич у ток-шоу «Важlive» на телеканалі «Наш».

Відповідь на питання, як далі розвиватиметься ситуація на Сході України, сподіваються отримати 9 грудня. Саме цього дня у Парижі відбудеться зустріч  «нормандської четвірки» – лідерів України, Росії, Франції та Німмеччини.

«Те, що ця зустріч відбувається,  означає, що питання знаходиться в діалектиці розвитку, що його нарешті вдалося «розконсервувати». Я вірю в те, що Президент свідомий свого вибору і підтримки свого народу. Сподіваюся, що команда Президента під час зустрічі у Парижі продемонструє і розум, і харизму, і відповідальність за українську державу», – зауважила під час ефіру нардеп.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook