top of page

СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ВЧИТЕЛЯМ!


Незабаром розпочнеться новий навчальний 2020/2021 рік. Вчителі, як і медичні працівники, перебуватимуть у групі підвищеного ризику захворіти на COVID-19. Експерти організації «Пацієнти України» зазначають, що небезпека зростає у зв'язку з тим, що діти є безсимптомними носіями коронавірусу.

Народна депутатка Ірина Констанкевич разом із депутатами від депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарасом Батенком, Анною Скороход, Антоном Кіссе, Ярославом Дубневичем, Сергієм Лабазюком, Дмитро Лубінець, Сергієм Рудиком, Ігорем Гузьом, Анатолієм Урбанським, Вікторем Бондарем ініціювали внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо соціального захисту працівників державних та комунальних закладів освіти».

Важливо забезпечити страхування працівників закладів освіти на рівні із медиками. Адже ризики, з якими зіштовхнуться освітяни у вересні достатньо високі.

Маємо реагувати швидше, ніж рухається пандемія і попередити всі можливі ризики для педагогів та викладачів. І маємо бути відповідальними та подбати, аби в майбутньому не створювалися ускладнення освітнього процесу і здоров’я вчителів, школярів , допоміжного персоналу.

Ірина Констанкевич наголосила: «Тому вчителів треба застрахувати‼️»

Comments


bottom of page