СУЧАСНИЙ САДОК, ШКОЛА БЕЗ ПІДРУЧНИКІВ ТА НЕВІДОМА ІНФЕКЦІЯ. ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З ГРОМАДОЮ


Під час робочого візиту до Ківерцівського району Ірина Констанкевич разом із депутатом обласної ради Олександром Омельчуком та представниками фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» зустрілася з громадою села Городище. Саме відвідини віддалених населених пунктів Волині стали пріоритетними в роботі народного депутата від 23 виборчого округу Ірини Констанкевич. Село Городище розташоване на перифирії за 70 кілометрів від обласного центру та за 47 від районного, тому селяни тут живуть із того, що самі й зароблять.

ЧИТПАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗДОРІЖЖЯ, ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС, ЗАКРИТТЯ ФАПУ… ЧИМ СЬОГОДНІ ЖИВУТЬ ЖИТЕЛІ КЛУБОЧИНА?

«Я вже побувала практично у всіх селах свого округу, бо кожне село має свої проблеми, про які я маю знати. На моє переконання, депутат повинен їхати до людей і разом з громадою вирішувати їх проблеми», - переконана Ірина Констанкевич.
Великою проблемою селян є ціни на сільськогосподарську продукцію – молоко, картоплю, складність отримання дотацій на молодняк ВРХ, а з вирощуванням свиней взагалі біда: нещодавно невідома інфекція «викосила» все поголів’я в селі та починає поширюватись і за межі району, а профільні служби лише розводять руками. Народний депутат пообіцяла підготувати всі необхідні звернення, щоб не допустити поширення «чуми».

Директор місцевої школи Валентина Шнит подякувала  нардепу за організацію екскурсії для дітей до Верховної ради України, а фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за незабутню поїздку до Буковелю, наголосивши, що це є неабияким стимулом для успішності дітей.

За сприяння нардепа у місцевій школі за кошти соцеконому будуть замінені вікна, на даному етапі завершується виготовлення проектно-кошторисної документації.

Водночас є проблеми із програмою «Нової української школи», яка залишається новою лише на папері. У школі немає ні підручників, ні дошок, ні необхідного обладнання.

Також нардеп побувала у місцевому дитячому садочку, в якому діє одна група на 19 дітей, однак садочок затишний та просторий.

На завершення Ірина Констанкевич презентувала для працівниці місцевої пошти новенький велосипед від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook