top of page

СІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ ЗАМІНИЛИ ГРУБКИ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ


У школі села Нова Руда, що на Маневиччині, облаштували централізоване опалення. Це стало можливими завдяки народному депутату Ірині Констанкевич, яка залучила для навчального закладу 800 тисяч гривень державних коштів з фонду соцеконому. А, перемігши, в конкурсі місцевих проектів, в освітньому закладі встановити енергозберігаючі вікна.

Днями народний депутат зустрілася з місцевими педагогами.

«Пічне опалення, а це усього 24 грубки, було малоефективним, у приміщенні школи увесь час стояв запах чадного газу, що неприпустимо для навчального закладу. Нині температурний режим у школі відповідає усім необхідним нормам», – розповіла заступник директора Ніна Більчик.

«Упродовж багатьох років проблема заміни опалення на водяне залишалася невирішеною. Минулого року ми звернулися до Ірини Мирославівни, і невдовзі отримали допомогу. Результат спільної роботи – здорові щасливі діти, які отримали можливість дихати чистим повітрям і навчатися у теплих класах», - зазначив сільський голова Микола Дарчук.

«Проекти успішно реалізовуються тоді, коли є спільна робота, єдине прагнення до змін і покращення. Результати роботи сільського голови, директора, учителів села Нова Руда є зразком ефективної злагодженої роботи задля добробуту своєї громади. Переконана, що на сільські школи потрібно виділяти великі кошти для того, щоб діти з сіл мали гідні умови навчання, дозвілля та духовного розвитку», –зазначила Ірина Констанкевич.

Під час робочої зустрічі також було порушено питання оснащення школи комп’ютерною технікою та проведення Інтернету у селі.

«Ми опинилися у скрутній ситуації, віддалені села Маневиччини залишені напризволяще. Звернення до народного депутата України Ірини Констанкевич дарує нам надію, що нас почують. У школі, де навчається 76 учнів, комп’ютерна техніка не оновлювалася десять років. За такого матеріального забезпечення важко говорити про запровадження якихось реформ та нововведень», – розповідають мешканці.

Ірина Мирославівна новорудківцям пообіцяла допомогти.

Kommentare


bottom of page