top of page

ТАКІ ВАЖЛИВІ КОШТИ ДЛЯ ВОЛИНСЬКИХ СІЛ


Кошти, отримані з державного бюджету, Камінь-Каширський планує витратити на розбудови об'єктів у деяких селах району. Про це рішення говорили на нараді у Камінь-Каширській РДА, - повідомляє прес-служба установи. Кошти на соціально-економічний розвиток були залучені  за ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич.

«У 2018 році згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 423-р на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачено 1 мільйон 200 тисяч гривень, зокрема на такі об’єкти: капітальний ремонт проїзної частини вулиці Спиридона Гнатюка в селі Підцир’я – 400 тисяч гривень, будівництво школи в селі Стобихівка – 500 тисяч гривень, капітальний ремонт із частковою заміною дерев’яних віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у школі села Теклине – 100 тисяч гривень, реконструкція даху сільського будинку культури села Видричі – 200 тисяч гривень. Станом на 10 жовтня 2018 року на реєстраційні рахунки розпорядників отримано 606 тисяч гривень», – поінформував начальник управління регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Олександр Нікітчук.

За його словами, в 2017 році на реєстраційні рахунки розпорядників бюджетних коштів району отримано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у загальній сумі 7 мільйонів 660,2 тисяч гривень. За рахунок цих коштів здійснювали реалізацію 34 об’єктів, з яких 10 не потребували виготовлення проектно-кошторисної документації. Окрім того, на співфінансування окремих об’єктів з місцевих бюджетів виділено 2 мільйони 872 тисяч гривень. Відповідні роботи виконані на суму 6 мільйонів 270,7 тисяч гривень.

До речі, протягом січня-жовтня залишок коштів невикористаної субвенції зменшився на 1177,34 тисяч гривень, тобто на сьогодні дорівнює 212,21 тисяч гривень.

Нагадаємо,що  на соціально-економічний розвиток громад  Камінь-Каширського району  з ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич  було залучено 3 млн 939 тисяч гривень державних коштів за період з 1 вересня 2017 року по 31 липня 2018 року. Було охоплено 18 населених пунктів та 28 об’єктів.

«Волинь – це левова частка сільських територій, які потребують додаткового фінансування, про що я постійно наголошую і у Верховній раді, і в уряді», - розповіла Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page