ТАНЦІ, СПІВИ І ПОДЯКИ: В ОЛИЦІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ РАЗОМ ІЗ НАРДЕПОМ


Медсестри — не просто молодший медперсонал. Вони, як і лікарі, кожні п’ять років складають іспит на профпридатність. Крім широких медичних знань, їх тішить стукіт серця, очі, що відкрилися, і самостійне дихання чужих людей.

Напередодні свята медичних сестер Волинської обласної психіатричної лікарні №2 вітала народний депутат Ірина Констанкевич.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, бо Ваша професія доволі непроста та потребує терпіння милосердя та людського тепла, а пацієнти вашого закладу особливо», - звернулася до колег Ірина Констанкевич, адже й сама має посвідку медичної сестри запасу.


Справжнє свято музики і танцю для медичного персоналу влаштував аматорський колектив Ківерцівського районного будинку культури. «Без Вас нічого не працює ні на посту, ні в реанімації, ні в приймальному відділенні, ні в кареті швидкої», - переконувала присутня на зустрічі 

депутат обласної ради, лікар Людмила Тимощук.

У день професійного свята гості приїхали не з порожніми руками, а привезли найнеобхідніші речі для медичного персоналу та пацієнтів. На завершення чудового свята спільне фото на згадку.