top of page

«ТЕМУ ЗЕМЛІ ПОТРІБНО ОБГОВОРЮВАТИ У ЦИВІЛІЗОВАНИЙ СПОСІБ»


Парламентський аграрний комітет не прагнув знайти компромісний варіант законопроєкту щодо ринку землі. Таку думку в ефірі телеканалу «Рада» висловила народний депутат, членкиня депутатської групи «За майбутнє Ірина Констанкевич.

«У мене складається враження, що аграрний комітет, зокрема, його більшість, яка представлена народними депутатами від партії «Слуга народу», не прагнули враховувати думку суспільства, представників інших політичних сил і спільно напрацьовувати компромісний варіант законопроєкту про землю. Однак, тема землі – надзвичайно важлива. Обговорювати її потрібно у цивілізований спосіб», – зазначила Ірина Констанкевич.

Нагадаємо, що вчора під Верховної Радою пройшло кілька масових акцій, зокрема, щодо ринку землі. Під час мітингів виникли сутички. У них постраждали 17 поліцейських та двоє протестувальників. Поліція затримала 26 осіб.

Уранці на засіданні профільного комітету таки пообіцяли фактично піти на поступки суспільству і обговорити подані правки під час підготовки законопроєкту до другого читання. А їх – 4500 (!).

«Позиція нашої депутатської групи «За майбутнє» категорична: земля – це наше національне багатство і вона має працювати для розвитку економіки країни. Це можливе, насамперед, за умови врахування інтересів фермерів, власників земельних паїв і головне – держави. І ми будемо на цьому наполягати», – додала нардеп.

Зауважимо, що земельний законопроєкт Верховна Рада ухвалила під крики «Ганьба» у першому читанні 13 листопада. Згідно із результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилося 22 – 25 листопада, 59 % українців виступають проти запровадження ринку землі.

Comments


bottom of page