ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОТРИМАВ ДОПОМОГУ ВІД НАРДЕПА


Вчора за дорученням народного депутата України Ірини Констанкевич, її помічник Сергій Неймарк відвідав Територіальний центр соціального обслуговування Любешівської селищної ради (відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів), що у селі Бучин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США ТРИВАЄ ПОКАЗ ВИРОБІВ ДІТЕЙ З ВОЛИНСЬКОГО ПОЛІССЯ

Сергій Неймарк привітав усіх зі святом Миколая Чудотворця та передав допомогу від Ірини Мирославівни та керівника БФ «Серце для України» Ігоря Климчука. Спільно з керівництвом закладу обговорили проблеми, які виникають в ході роботи та шляхи їх вирішення.

«Ірина Мирославівна ніколи не залишається осторонь таких закладів, і завжди відгукується на прохання про допомогу. Сьогодні були передані речі першої необхідності: предмети гігієни, постіль, рушники», - розповів помічник нардепа.

Робота територіального центру спрямована на те, щоб літні люди та інваліди не залишилися на узбіччі життя зі своїми проблемами. Адже старенькі заслужили своєю працею, щоб осінь і зима їхнього життя були теплими та затишними.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook