top of page

ТОП-5: НАРДЕП З ВОЛИНІ ПОДІЛИЛАСЯ УЛЮБЛЕНИМИ КНИГАМИ


Нардеп із Волині Ірина Констанкевич розповіла про свої літературними вподобаннями та поділилася останніми прочитаними книгами, які її найбільше вразили, - повідомляє видання Під прицілом. 

Ірина Мирославівна за освітою – філолог, тому її важко здивувати літературними творами. Та все ж таки, нардеп поділилася книгами, які залишили в її душі незвичайний "слід".

"Чим можна здивувати філолога? Звичайно ж стилем!

1. Трилогія Айн Ренд "Атлант розправив плечі" стала для мене відкриттям. Я насолоджувалася образами, динамічним сюжетом, точним словом, парадоксальними думками. Книга для гурманів.


2. Книга Богдана Жолдака "Під зіркою Лукаша" – про унікальну людину, поліглота, перекладача світових літературних шедеврів і творця власне українських перекладних шедеврів Миколу Лукаша.


3. Ювал Ной Харарі – це відкриття для сучасних українських гуманітаріїв. І його трикнижжя "Людина розумна""Homo Deus" і "21 урок..." – це про людину через призму минулого, сучасного і майбутнього.

Цікаво читати, спонукає до роздумів і конспектування. Текст потребує повільного темпу і часу, аби заглибитися. І тоді отримуєш насолоду! До прикладу "Людство мислить наративами, а не фактами, числами чи рівняннями, і що простіша оповідь, то ліпше".


4. Книга Андерса Ерікссона та Роберта Пула "Шлях до вершини" – щойно вийшла з друку, переклала її моя подруга і тому я ще раз читаю-перечитую, як важливо багато працювати, щоб бути професіоналом.


5. І книги із серії про художників Кетрін Інґрем "Це Воргол""Це Далі" захопили сучасними поліграфічними рішеннями і оформленням. Тексту мало, а зміст максимально сконцентрований через візуальні прийоми. Цікаво і ефективно у сприйнятті", – зазначила нардеп.


Вікторія Прийма

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page