top of page

ТОЧКА ЗОРУ. Голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця


«У кожного з народних депутатів має бути єдина мета – робити усе можливе для того, аби в країні був порядок, діяло право і працювала Конституція. Депутати мають бути чесними перед виборцями, пам’ятати про народ, натискаючи кнопку під час голосування за той чи той законопроект. Це й називається відповідальність – відповідальність за свої рішення і їх наслідки, які впливають на розвиток усіх сфер нашої країни.

Народний депутат України Ірина Констанкевич за три роки діяльності дбала не лише про свій округ, а й про захист інтересів Волині. Звичайно, потрібно ще дуже багато працювати. На мою думку, першочергове завдання, яке має поставити перед собою Верхов­на Рада, – це ухвалення низки законів, які чітко визначатимуть та посилюватимуть відповідальність за корупцію – той чинник, який сповільнює розвиток України. Якщо припинити корупцію і розкрадання бюджету, то грошей вистачить і на школи, і на лікарні, і на інсулін, і на все інше.

Вже п’ятий рік в Україні триває реформа децентралізації, втім потрібно зробити ще дуже багато, аби завершити цей процес. Головною метою реформи має стати створення ефективних та фінансово спроможних громад. Передання функцій управління без передання грошей на місця – це неефективна реформа. А для формування дієвих громад, запровадження нового адміністративно-територіального устрою потрібні нові закони».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page