top of page

ТРЕТІЙ ДЕНЬ НА БУКОВЕЛІ: ЯК «АРТЕКІВЦІ» ОПАНОВУВАЛИ НОВІ ПРОФЕСІЇ


З екранів телевізорів Буковель виглядає доволі привабливо, але ще більш дивовижним він є насправді, і в цьому можна переконатися лише в тому випадку, якщо там побувати.

Буковель – це не тільки сніг і лижі. Улітку Карпати зачаровують погляд зеленими полонинами і дарують довгоочікувану прохолоду. А велика кількість пам'яток і розваг не залишать байдужим нікого. З Буковеля літом і взимку організовують багато захоплюючих екскурсій і походів.Третій день перебування волинських школярів у дитячому таборі «Артек-Буковель» виявився багатим на позитивні емоції та враження. Цього дня тут стартувала «Виставка професій», де брали участь 42 роботодавці обласного центру зайнятості. Захід відбувався за підтримки народного депутата Олександра Шевченка.

«Опанування нових вмінь і втілення їх на практиці, справа не з легких», - ділиться переконаннями «артеківка» Каріна Харчук.

Під час свята професій дівчатка мали змогу опанувати професію кухаря і кондитера, то хлопців більше цікавили професії поліцейського та рятівника.

Незабутній відпочинок юних волинян на Буковелі триває, а попереду нові враження та пригоди.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page