top of page

ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ КАРАНТИНУ, А «УРЯД ДІЄ НЕСИСТЕМНО»


Майже половина областей в Україні не готові до виходу з карантину. Ситуація в цих регіонах – не проста. Водночас в умовах коронавірусу – уряд не в матеріалі, а його робота не системна. Про це в ефірі телеканалу «Наш» зазначила народна депутатка, членкиня групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич.

«У моєму 23 окрузі спостерігається приріст хворих на коронавірус. Щодня ми отримуємо інформацію про це. Найбільшим осередком коронавірусу стала психлікарня в Олиці Ківерцівського району, – станом на сьогодні там виявлено 67 хворих. Волинська область не готова до виходу з карантину. За офіційними даними, це стосується 10 областей України, тобто майже половини», - зауважила Ірина Констанкевич.

Загалом у чотирьох районах 23 округу, а це Камінь-Каширський, Ківерцівський, Маневицький та Любешівський райони, виявлено 176 випадків коронавірусу які підтверджені ПЛР-тестами.

Нардеп наголосила, що якщо порівнювати Україну з європейськими країнами у питанні розв’язання ситуації з коронавірусом, слід врахувати два моменти: по-перше, - там зовсім інший рівень економіки, а по-друге, органи місцевого самоврядування мають значно ширші адміністративні і фінансові повноваження.

«Не підтримую думку Президента Володимира Зеленського, що український уряд працював, як МОЗ (про це Зеленський зазначив на пресконференції», - ред.). Об’єктивно уряд і досі не в матеріалі. Усі його дії запізнілі і недолугі. Те, що мала забезпечити центральна влада, взяло на свої плечі місцеве самоврядування, в тому числі і щодо забезпечення задекларованих урядом доплат медикам. Уряд демонструє несистемність у роботі, неспроможність запропонувати дієві шляхи виходу з глобальної кризи, до якої призвів коронавірус», - наголосила Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page