top of page

ТІЛЬКИ РАЗОМ: ЗАВДЯКИ СПІЛЬНІЙ ІНІЦІАТИВІ У КІВЕРЦЯХ ВІДКРИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК


У липні під час робочого візиту до м. Ківерці народний депутат Ірина Констанкевич зустрічалася з жителями мікрорайону «Квартал». Саме тоді обговорили встановлення новенького спортивного майданчика, що став спільним проектом місцевої влади, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та громади.

І ось уже сьогодні урочисто перерізали червону стрічку. На відкриття зібралися більше сотні дітлахів, батьки, представники місцевої влади. Завітала на святкування і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Все, що ми робимо - заради дітей. Саме з таких майданчиків розпочинається заняття фізичною культурою та спортом, що є запорукою здоровя дітей, бо з малих справ розпочинається турбота про більше, про здоров’я дітей. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі», - запевнила Ірина Констанкевич.Також нардеп подякувала голові Волинської обласної ради, засновнику фонду «Тільки разом»  Ігоря Палиці, міському голові Володимиру Жгутову та представнику ініціативної групи Євгену Зубенку за реалізовану хорошу справу на благо дітей.

Маленька дівчинка Яна розповідає, що вона живе тут поряд і дуже радіє, що відкрили цей майданчик, адже попри свій вік знає, що займатися спортом корисно й потрібно.

Після перерізання стрічки малеча вмить заполонила територію майданчика, а місцеві аніматори на протязі двох годин розважали гостей цікавою програмою з музичним супроводом, проводили веселі конкурси. Щастям світилися не тільки обличчя малечі, а й дорослих. Мешканці цього мікрорайону не могли пригадати, коли в останній раз вони були присутні на такому святі.

По закінченню урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу,  було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page